Burri i saj do të xhelozojë shumë, Olta ekspozon më shumë se ç’duhet gjoksin e saj…

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Olta tash e një kohë nuk po i ndalë pushimet, vetëm po i ndërron vendet.

Në fotografinë e fundit shihet se ajo e ka ekspozuar gjoksin dhe mbase burri i saj do të xhelozojë pas kësaj pamje.