Kiara bën të lumtur Luizin: Tani është radha ime të bëj të lumtur, do të puth unë


Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, banorët kanë darkur të gjithë së bashku dhe më pas janë ulur për të fjetur.

Duket se grupi “LEK” i përbërë nga Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito, nuk kanë qëndruar deri vonë për të biseduar me njëri-tjetrin.

Kur këngëtari i njohur ishte duke u shtrirë në krevatin e tij, moderatorja ka shkuar për t’i dhënë puthjen e natës së mirë.

Luizi: Jo, po vij atje. Po nuk je në terezi. Qejf kam boll, por mos më thuaj dy herë se erdha, mos e vë në dyshim.Kiara: Do shtrihem se më dhemb trupi.

Kiara: Hajt se po të puth unë sonte. Luizi: Vi e të zgjoj unë në mëngjes, të puthi edhe kërcas me kusiaSHIH VIDEON

Kujtojmë se Luizi është sërish në nominim për të shtunën, bashkë me Xhonatanin dhe Efin. Në rast se nuk ka surpriza nga produksioni, i eliminuari do jetë Xhonatani.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *