Eni Tare i del kundër Luizit: Kejvina nuk ka faj për shpu llën, ja cfare ndodhi aty qe askush se pa ne TV


Modeli Eni Tare i cili preku të gjithë publikun me historinë e tij të jetës, ka dhënë së fundmi një intervistë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip.
Ai ka rrëfyer gjithë të vërtetat dhe prapaskenat që ndodhin brenda shtëpisë më të famshmë në Shqipëri.

I ftuar në “Glamour Zone”, Eni i ka dalë në mbrojtje Kejvinës pas shpullës që kjo e fundit i dha Luiz Ejllit.
“Luizi nuk duhet të luajë me karakterin e njeriut. Kejvina është një vajzë e mrekullueshme dhe shumë inteligjente.

Ndoshta si lojtare mund ta menaxhonte më mirë atë situatë, por fjalët e Luizit ishin shumë të rënda për një vajzë. Ajo nuk kishte faj, dhe nuk duhet paragjykuar” tha Eni.
Pasi Kejvina q lloi Luzin me shpullë, produksioni vendosi që modelja të përjashtohej përfundimisht nga loja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *