A vuan vërtetë Luisi nga një së mundje e rëndë? Banori i BBV zbulon të vërtetën


Historia e së mu ndjes së rrallë të Luiz Ejllit ka prekur çdo shqiptar. Disa zgjodhën të mos e besojnë, por shumica qëndruan krahë Luizit dhe vazhdojnë ende ta mbështesin.
Luizi në fillim pohoi se vuan nga nje s ëmu ndje e rëndë e mëpas e mohoi. Ndërsa analizat lanë pikëpyetje te shumë ndjekës.

Por si qëndron e vërteta? A vuan Luiz Ejlli nga një sëmundje e rëndë?
Përgjigjen e kësaj pyetje e dha ish-konkurenti i Big Brother VIP, modeli Eni Tare, i cili ka qenë së fundmi i ftuar përballë moderatores Ester Bylyku, ne emisionin ‘Glamour Zone’.

‘Luizi nuk është sëm urë. Unë kam qëndruar shumë ditë pranë tij dhe nuk kam parë asnjë shenjë të ndonjë sëm un d je. Fatmirësisht ai është shëndosh e mirë’ u shpreh Eni.
Në vijim modeli tha se momenti kur Luizi foli për së mu ndjen i doli nga kontrolli dhe lëndoi Kiarën.
Ndër të tjera në intervistë, Eni zbuloi për herë të parë nese mes Kiarës dhe Luizit ka dashuri apo po luhet lojë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *