Ish-fituesi i BB tallet keq me Bledi Manen: Do përfundosh duke i lyer thonjtë Kristit


Bledi Mane është futur mbrëmë në “Big Brother VIP Albania” si banori më i ri. Futja e tij është duke u konsideruar si strategji për tu kundërvyer ndaj Luizit, shkruan lajmi.net.

Gazetari Bledi Mane është futur menjëherë në lojë. Ai është kapur direkt me Luizin duke e quajtur “të paqëndrueshëm mendërisht”.

Sipas tij, Luizi ka dy qëndrime në shtëpi. Një herë është i qetë dhe i qëndrueshëm, dhe një herë ai del nga vetja, ulëret, ofendon e kërcënon.

Luizi u shpreh se ai sulmon vetëm në kuadër të lojës, pasi nuk ka hyrë brenda në shtëpi të krijoi miqësi. Kur të dalim jashtë, mund të flasim e të rrijmë sa të duash bashkë, i tha Luizi Bledit.SHIH VIDEON

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë hyrë tre banorë të rinj, mes tyre edhe gazetari Bledi Mane. Në klipin e tij prezantues, Mane tha se nuk do të ketë kompromise në lidhje me injorancën dhe nivelin e ulët të arsimit, pasi këto dy fusha e shqetësojnë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *