Nuk ka ndodhur asnjëher më parë, Kjo ishte surpriza gjigande që po i bëhet Luizit dhe Kiarës


Cift do dërgohet jashtë shtëpisë në një vend të quajtur dhoma e xhamit, ku darkojnë bashkë dhe aty Kiara do shohë për herë të parë këngën që Luizi ka bërë enkas për të.

Kënga titullohet ‘Me ty’ dhe është publikuar rreth pesë orë më parë nga Top Channel në kanalin zyrtar në Youtube. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë që nga momenti i publikimit

kënga po thyen rekorde teksa është dëgjuar nga 289 mijë veta. Kjo shifër në fakt duket se po vjen në rritje e mesa duket do të vijojë të rritet me shifra të pabesueshme.

Ndërkohë surpriza të tjera na presin këtë prime! Pa harruar këtu votimin e publikut për më të preferuain, ku 4 më pak të preferuarit do shkojnë në nominim për të shtunën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *