Nuk kam çfarë bëj më këtu”, Luizi do të largohet nga Big Brother VIP Albania? (VIDEO)


Në një bisedë me Kiarën në dhomën e gjumit, Luizi u shpreh se është i mërzitur dhe se nuk ka çfarë bën më aty.

“Nuk kam çfarë bëj më këtu. Nuk do bëhet asgjë. A mërzitesh ti?”, dëgjohet t’i thotë këngëtari moderatores.

Nuk dihet nëse Luizi po mendon të largohet nga BBV apo është një prank që po i bën Kiarës.

Ndërkohë kujtojmë që në Youtube është publikuar kënga e Luiz Ejllit, e titulluar “Me ty”, e cila është një dedikim i këngëtarit për Kiarën me rastin e Shën Valentinit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *