Situata jashtë kontrollit në BBV/ Pas Valbonës, Deamishel drejt largimit nga shtëpia! Ja çfarë ka ndodhur (VIDEO)


Situata të pazakonta po ndodhin në këtë Big Brother VIP. Konkurentët po vendosin një nga një të largohen nga shtëpia.

Pas Bledi Manes, mbrëmjen e djeshme, ditën e sotme ka kërkuar të largohet edhe Deamishel.

Kjo për shkak se ajo ka patur një debat me Emirjonën dhe shkak është bërë lavatriçja.

Valbona largohet nga shtëpia e Big Brother Vip.

Përmes një zarfi, Vëllai i Madh njoftoi largimin e Valbonës nga shtëpia. Largimi i saj i papritur ndodhi për shkak se ajo ka një familjar të shtruar në spital.Pas leximit të zarfit, Valbona la shtëpinë dhe u takua vetëm me Oltën dhe Luizin. Banorëve u erdhi keq nga largimi i Valbonës dhe i thanë asaj se do takohen jashtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *