(VIDEO) Fiks Fare në BBV/ Moderojnë plot humor Luizi dhe Tani


Banorët e “Big Brother VIP2” kanë pasur si detyrë që të realizonin disa nga programet më të njohura të Top Channel. Mbrëmë Tani dhe Luizi ishte në rolin e moderatorëve të emisionit “Fiks Fare”. Balerinat që e shoqeronin ishin Kiara dhe Keisi.\

Nuk kanë munguar batutat nga moderatorët kundrejt banorëve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *