Big Mama do të shëndoshet sërish, shikoni se çfarë konsumon


Big Mama, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Bigu shpesh është aktive në rrjetet e saj sociale dhe poston foto nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.Big Mama do të shëndoshet sërish, shikoni se çfarë konsumon

Së fundmi, këngëtarja nga Shkupi ka treguar se ka shkuar në pushime në një vend luksoz. Ani pse ka humbur shumë
kilogram, ajo duket se do të shëndoshet sërish. Shikoni se çfarë po konsumon./ORAinfo/

Bigu shpesh është aktive në rrjetet e saj sociale dhe poston foto nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.Big Mama do të shëndoshet sërish, shikoni se çfarë konsumon

Big Mama, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *