Është caktuar kush do e fitojë Big Brother! Produksionit i del informacioni


Kush do ta fitojë “Big Brother Vip” këtë sezon? Ndonëse kjo pyetje duket se ka marrë përgjigje sa i përket Se fundi po qarkullon informacioni mbi fituesin e Big Brother, pavarsisht aludimeve te shume, ne shumicen e rasteve besohet se mund te jete Luiz Ejlli, mirepo kjo gje si duket po ndryshon dita-dites. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Ngjarjet te cilat po ndodhin brenda shtepise se famshme ne Shqiperi Big Brother Vip Albania, po komentohen gjere e gjate neper media dhe rrjete sociale, madje ka raste edhe kur fyhen banoret neper komente per veprimet e tyre, si rasti i Kiares, qe krisi per pak lidhjen e saj me Luizin, shkruan InfoKosova.

Shume nga fansa i jane kthyer kunder duke u hakmerrur ne menyren me te keqe, pasi po jetojme ne epoken e internetit, fansat kane shprehur paknaqsin e saj duke larguar followin mbi llogarine e Kiares. Big Borther Vip Albania eshte ne diten e 69, ku pothujse i kane mbete edhe 31 dite deri te perfundimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *