Bëhet deklarata: Olta Gixhari është një bukuri e rrallë natyrale


Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan banorët e Big Brother Albania VIP, të cilët janë më të komentuarit e momentit.

Përmes një paneli me profesionistë në fushën e sportit si Klodiana Shala e bukurisë si Eduart Deda e Greis Petroviç, në studio u shpallën banorët me fytyrën dhe trupin më të bukur.

“Olta Gixhari është bukuri e rrallë dhe natyrale”, tha Edi, ndërsa Klodi dha votën e saj për Keisin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *