SKÀNDÀŁ/ Konkûrenti i BBV i dèńûàr me bü rg (VIDEO)


Nuk kanë kaluar as 24 orë nga spektakli i mbrëmshëm ku pjesë e shtëpisë u bënë 6 banorë të rinj, mes tyre aktori i mirënjohur Ervis Pupa dhe ish-banori Qetsori, fitues i Big Brother 2.

Ky i fundit nuk e ka spetur veten por është futur në lojë që mbrëmjen e djeshme, ku duket se ka një te nsion mes tij dhe Luizit.

Kujtojmë se mes baorëve të tjerë të rinj ishte dhe ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.

Pas përfundimit të spektaklit, teksa qëndronin në oborr, Kiara u përfshi në një diskutim me Oltën në lidhje me su lmet e saj për lidhjen e Kristit dhe Keisit, të cilat sipas moderatores mund të kenë ndikuar edhe në perceptimin që Sabiani ka krijuar për çiftin duke i parë ata nga jashtë.

Sot në portale po qar kullon një lajm ku Qetësori qenka i dè ńûar,e din vallë Lori Hoxha ketë?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *