Një nga meshkujt më të njohur, por modelja në ‘Big Brother’ e degjeneron: Për pak u rrähëm, s’ka edukatë


Banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa duke duke folur për yjet e futbollit që i ka njohur prej afër, ka përmendur edhe legjendën italiane, Marco Borriello.

Banorja e BB tregon takimin me Marco Borriello: Fijen e edukatës nuk e ka

Marco Borriello nuk i ka lënë përshtypje të mirë bukuroshes. Madje, Gresa ka thënë se Borriello ka mungesë të theksuar edukate.

“Me Marco Borriello për pak kemi qenë duke u r rokë sepse është shumë i paedukuar. Rrijmë në Ibiza, takohemi atje në restorante dhe villa”, ka thënë ajo ndër të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *