Ja si po vijon raporti mes Efit dhe Luizit pas finales së BBVA


Çfarë ndodh në ‘Big Brother’ ngel në ‘Big Brother’…

Por, goditjen kryesore e mori pas rikthimit të Efit në shtëpinë e famshme. Debatet mes tyre agravuan aq shumë sa të dy deklaruan se nuk duan as ta shohin njëri-tjetrin.

Por, java e fundit ndryshoi gjithçka. Në fakt disa gota ndryshuan gjithçka dhe ata rregulluan raportet. Raporte që mesa duket po i ruajnë edhe pas daljes.

Sot Luizi ka publikuar këngën e tij të parë në bashkëpunim me Donald Veshajn, me titull “Edhe dy shotsa”. E mes njerëzve që e ka mbështetur ka qenë edhe Efi.

Ajo ka shpërndarë këngën e tyre në Instagram, duke treguar kështu suportin e saj ndaj dy miqve


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *