Rasimi në gjendje “Shoku,” është mërzit shumë për Schatzin… shikoni reagimin e tij


Rasimi i famshem,nuk po ndalet duke publikuar video gati non-stop. Ai se fundmi ka publikuar nje video ku thot se eshte merzitur shume per gruan e tij Gjermane,ai e quan ate Schatzi.

Ai thot se eshte i merzitur shume per Schatzin..

Ja dhe video:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *