Martohen dy bukuroshet që u kurorëzuan Miss në vitin 2020


Dy gra fituese të konkurseve ndërkombëtare po tregojnë se dashuria nuk njeh kufij.

Miss Argjentina 2020, Mariana Varela, 26 vjeç dhe Miss Puerto Rico 2020, Fabiola Valentin, 22 vjeç, shkruan në Instagram se u martuan më 28 tetor pasi e kishin mbajtur lidhjen e tyre larg syrit të publikut.

“Pasi vendosëm ta mbajmë lidhjen tonë private, hapëm dyert në një ditë të veçantë. 28/10/22”, shkruan çifti në një mesazh të përbashkët në të dyja faqet e tyre në Instagram.

Një video shoqëruese prej 30 sekondash tregon momente të sinqerta mes të dyve në plazh dhe në një shëtitje me varkë. Videoja përfshin gjithashtu skena nga fejesa e tyre, me petale trëndafili, tullumbace bardh e kuq dhe tullumbace ari dhe argjendi që shkruajnë “Marry Me?” në sfond teksa ndajnë një puthje.

Valentini shihet më pas teksa i ka vënë unazën e fejesës Varelës. Ata më vonë tregojnë unaza të ngjashme diamanti pas dasmës.

Skena e fundit tregon Valentinin e veshur me një fustan të bardhë xhaketë sportive dhe Varela të veshur me një xhaketë të bardhë ndërsa ata ndajnë një puthje përpara Byrosë së Martesave në San Juan, Puerto Rico.

Çifti kishte postuar foto së bashku vitet e fundit, por nuk kishin treguar se ishin në lidhje.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *