E mohoi lidhjen me Endri Çekiçin, por motra e nxjerr zbuluar, publikon fotot e Megi Pojanit teksa feston me futbollistin


Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i showbizit shqiptarë edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik. Mbrëmjen e djeshme, futbollisti festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kurioz për një urim nga Megi i cili nuk erdhi.

Por me rëndësi është se dyshja kanë festuar bashkë dhe këtë na e zbuloi motra eMegit, Ina Pojani. Ina ka ndarë një video nga një vilë private, në të njëjtin ambient me Çekiçin.

Gjithashtu motrat e Megit kanë ndarë video ku ajo shihet duke festuar e kërcyer.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *