Mihrija merr gυximin, shfaqet pa reςiρeta në këtë fustan të ngushtë!


Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar, krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik. Muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

E tani kur po bëhet vjehërr, Mihrije Braha ka filluar të shfaqet edhe vet provuese. E veshur me fustan të gjatë dhe të ngushtë,Mihrina ka habitur fansat e saj duke u shfaqur pa reçipeta. Kaq provokuese nuk e kemi parë me herët bashkëshortën e Naim Abazit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *