UPS! Noizy Dhe Dhurata Dora ‘Kapen Mat’ Duke U Puthur! ( VIDEO )


Padýshim që kënga “Mi Amor” kënduar nga reperi Noizy dhe këngëtarja e muzikës pop, Dhurata Dora, mbétet ndér këngët më hit të kësaj vere që kaluam.

Kënga mori klikime të shumta dhe komentet pozitive ishin të panumërta në YouTube dhe dyshja u ftùan në shumë koncerte duke performuar hitet e tyre.

Noizy dhe Dhurata shënuan sukses të jashtëzakonshëm me këtë projekt që u dëgjua dhe vazhdon akoma kudo. Në një video publikuar në rrjete sociale shihet një afrimitet i théksuar mes dy këngëtarëve në fjalë, aq sa në një moment u alùdua për një puthje mes tyre.

Videoja u bë vírale dhe komentet ishin të shumta, por duhet theksuar fakti se këngëtarja Dhurata Dora prej vitesh është në një lídhje dashurie.

Ndaj mes saj dhe Noizyt është e pamùndur të ketë dicka më shumë sesa një shoqëri e ngushtë dhe bashkëpuntorë të mirë në projekte muzikore.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *