Loredana ”thumbon” serbët pas ndeshjes me Zvicrën: ”Mos u ngatërroni me shqiptarët”


Reperja shqiptare, shumë e suksesshme në Zvicër Loredana Zefi ka treguar mbështetjen e saj për futbollistët shqiptarë që janë pjesë e skuadrës zviceriane. Reperja ka publikuar disa fotografi nga ndeshja mes Serbisë dhe Zvicrës në Kupën e Botës, e cila përfundoi me fitoren e kësaj të fundit.

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana krahas fotografisë ku shfaqet Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri. Në një tjetër foto, Loredana ka postuar veten me gishtin e mesit drejtuar kamerës. Ajo që bie në sy është veshja e saj në të kuqe ndërsa mban flamurin përpara fytyrës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *