A e tradhtoi Kim Kardashian Kanye West me Chris Paul?


Kanye West po bën gjithçka që mundet për të larguar vëmendjen nga lavdërimet e tij për Hitlerin, madje duke hedhur poshtë akuza të rreme për ish-gruan e tij Kim Kardashian për një lidhje me superyllin e NBA-së Chris Paul… sipas burimeve me njohuri të drejtpërdrejta.

Përpara se të dilte nga Twitter të enjten mbrëma për postimin e një svastika, reperi i turpëruar bëri një akuzë të egër duke pretenduar se ai “kapi” Kim Kardashian duke mashtruar me yllin e NBA, Chris Paul.
Një burim i afërt me situatën na thotë se pretendimi është absolutisht i rremë, dhe vetëm një shembull tjetër i një njeriu të dëshpëruar që përpiqet të largojë fokusin nga keqbërjet e tij.
Burimi thotë, “Kjo nuk është e vërtetë dhe fatkeqësisht është një model i vazhdueshëm me Kanye – duke sulmuar Kim për të ridrejtuar vëmendjen e të gjithëve pas një dite me mashtrime të çmendura, ku ai ka thënë çdo gjë të urryer dhe fyese që mund të ëndërrojë.”

Ata vazhdojnë, “Ai ka një histori të akuzës së rreme të saj se ka pasur gjithashtu lidhje me Meek Mill, Drake dhe të tjerë të panumërt. Kanye për vite me radhë ka shmangur sjelljen e tij të tmerrshme, tradhtitë dhe obsesionin ndaj pornografisë dhe varësisë ndaj seksit për të keqtrajtuar dhe turpëruar Kim.
Ajo dëshiron të lihet vetëm në mënyrë që të fokusohet në mirëqenien e fëmijëve të tyre”.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *