Bora konfirmon rikthimin në ‘Përputhen’


Pasi u bë e ditur se Ori Nebijaj do të largohet nga Përputhen, lajmi se Bora Zemani do të rikthehet në Përputhen ishte krye temë e mediave kohët e fundit.

A po ritkhehet Bora në Përputhen?

Ka qenë vet moderatorja që e konfirmoi lajmin në mbyllje të “Dancing with the Stars”. “Natën e mirë dhe bashkë shihemi të hënën”, u shpreh Bora Zemani, teksa mori edhe urimet e kolegut të saj, Eno Popi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *