Sot Është Moderatorja Më E Paguar Në Shqipëri, E Gjeni Dot Për Cilën Bëhet Fjalë (FOTO LAJM)


Arbana Osmani, është padyshim një nga moderatoret më të duartrokitura në vend. Ajo ka moderuar emisionet nga më të dashurtat dhe të ndjekurat për publikun dhe kjo i është shpërblyer.

Rreth një vit më parë, në vendin tonë ndodhi skandali me publikimin e pagave të shqiptarëve dhe siç pritej emrat më të kërkuar ishin ato të personazheve VIP.

Arbana Osmani rezultonte si moderatorja më e paguar me pagën 8 mijë e 100 euro në muaj. Kjo flitej para se të niste “Big Brother VIP”, i cili rezultoi një sukses i padsikutueshëm dhe rrjedhimisht edhe rroga e moderatores duhet të jetë rritur ndjeshëm. Arbana Osmani u bë nënë e një vajze në muajin shtator, duket i bër dy djemtë e saj Jonin dhe Diellin me një motër të vogël.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *