Kush është Gert Shehu, personi që qëlloi Berishën me grusht?


Gert Shehu është personi që qëlloi me grusht kreun e PD Sali Berisha në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Nuk dihen arsyet e këtij veprimi. Ai është shoqëruar në ambientet e komisariatit numër 1 në Tiranë.

Pasi qëlloi me grusht në fytyrë kreun e PD, Shehu u neutralizua nga truprojat e Berishës dhe protestuesit e tjerë që kishin dalë në shesh.

Paraprakisht dyshohet që ai të ketë probleme mendore. Megjithatë detajet do zbardhen më pas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *