”Burri flinte në krevat me nënën e tij”/ Ish-nusja nuk lë gjë pa thënë për vjehrrën: Ajo dilte pa rroba në sy të burrit tim dhe kerkonte te


Në debatin e nxehur mes Fabianit dhe Danielës, dy ish-bashkëshortëve në sallën e “Shihemi në Gjyq”, përfshihet edhe nëna e tij. Zonja Shqiponja ndodhet në studion “E diela shqiptare” në Tv Klan, në publik për të dëgjuar a kuzat e Danielës që e kanë shqetësuar së tepërmi atë dhe të birin gjatë javës së shkuar.

Përveç fjalëve që Daniela tha të dielën e kaluar, Fabiani thotë se ajo ka shpifur në sallën e gjykatës për nënën e tij për vepra të pamoralshme.

Fabian: Shpifi për nderin e mamasë time, shpifi për nënën time sa dhe salla në Berat është habitur. Tha “këta janë familje e shthurur, mamaja e këtij ka fjetur me këtë në krevat, mamaja e këtij zhvishet lak uriq në syrin e këtij”, ka shpifur për nderin e mamasë sime ajo.

Shqiponja: Është e vërtetë, ta ketë për tu rp. T urp të ketë!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *