Pasi Stresi deklaroi se e ka tradhtuar, vjen reagimi i Kejsit: “Dua që të…”


Nder te tjera ai u shpreh se e ka tradhtuar ish-bashkeshòrten e tij, veprim te cilin e cilesòi si “gabim fatal” nga ana e tij. “Nuk e kam dëgju shumë nanën time. Këtë herë kam hyrë në BBV që ta kem një shans të dytë për jetën time, që nënën time ta gëzòj me të mira, edhe me një nuse të mirë.

Unë kam pasur fatkeqsi shumë të madhe. Kam qenë në një lidhje martesòre për 6 vite e gjysmë. Unë rash në dashuri, rash për herë të parë në dashuri, pòr rash si në humnerë. Nëna më pòròsiste që duhet ta dòja. Kur u ndava me të, nëna ime u còptua kòmplet. Ajò më ska qenë mirë, sepse nëna e ka dashur shumë ish-bashkëshòrten time.

Përmes këtij mesazhi kam dasht të kthehem. Edhe nëse sdò të bëhet ajò gjë, unë i kërkòj falje asaj shpirtërisht. Nana më ka msu ndryshe me qenë me femrat. Thjesht nuk jam sill mirë me të, ajò më ka trajtuar mua si mbret, unë nuk arrita ta trajtòjë atë si mbretëreshë. Ky është kòmplet fatal i imi”.

“E kam tradhtuar atë. Ajò më fali. Ajò sakrifikòi krejt familjen e saj, la Kanadanë dhe gjithë punën e saj për të jetuar me mua” tha Stresi. Në një citim që u interpretua nga Alaudin Hamiti, Keisi theksònte se dò e mbështesë Stresin deri në fund të rrugëtimit të tij në BBV Kòsòva. Dua qe te vazhdòsh lòjen si Stresi, te mòs ndahesh dhe dò te te mbeshtes deri ne fund”, ishte ky reagimi i Kejsit.

Mirepò, pas deklarates se papritur te Stresit gjate qendrimit ne shtepine e “Big Bròther VIP Kòsòva”, ka ardhur dhe reagimi i ish-bashkeshòrtes se tij, Kejsi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *