Adelina Ismaili feston ditëlindjen, sa vjeç mbush sot Diva e muzikës shqiptare (FOTO)


Ajo vazhdon të mbetet një nga ikonat e muzikës shqiptare edhe pse prej disa kohësh është shkëputur prej saj. Bëhet fjalë për Adelina Ismailin e cila ka lindur më 14 dhjetor në vitin 1979 dhe ditën e sotme mbush 43-vjeç.

Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Vali 5 vite më parë sollën në jetë djalin e tyre Uliksin. Siç e cekëm më lart, këngëtarja ka hequr dorë nga muzika dhe prej vitesh i është përkushtuar moderimit ku momentalisht ka emisionin e saj “8a8”.Adelina Ismaili feston ditëlindjen, sa vjeç mbush sot Diva e muzikës shqiptare (FOTO)

Ajo vazhdon të mbetet një nga ikonat e muzikës shqiptare edhe pse prej disa kohësh është shkëputur prej saj. Bëhet fjalë për Adelina Ismailin e cila ka lindur më 14 dhjetor në vitin 1979 dhe ditën e sotme mbush 43-vjeç.

Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Vali 5 vite më parë sollën në jetë djalin e tyre Uliksin. Siç e cekëm më lart, këngëtarja ka hequr dorë nga muzika dhe prej vitesh i është përkushtuar moderimit ku momentalisht ka emisionin e saj “8a8”.Adelina Ismaili feston ditëlindjen, sa vjeç mbush sot Diva e muzikës shqiptare (FOTO)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *