Modelja kroate zbulon se ka marrë propozime për martesë në Katar


Modelja kroate Ivana Knoll ka marrë dhjetëra propozime për martesë dhe ka mesazhe me përmbajtje seksuale nga disa prej yjeve të Kupës së Botës në Katar. 26-vjeçarja, e cila ka mbledhur 200,000 ndjekës në Instagram çdo ditë, tha se ishte e tronditur nga mënyra se si disa fansa mendonin se ajo ishte një “femër e lehtë”.

Ajo tha se disa nga mesazhet që ka marrë përmes llogarisë së saj në Instagram kanë qenë ftesa për t’u takuar nga futbollistët që luajnë në Kupën e Botës. Ajo pranoi se kishte qenë e shqetësuar për tronditjen e ndjeshmërisë së Katarit me veshjen e saj me ngjyrat e kuqe dhe të bardhë të ekipit të Kroacisë dhe kishte frikë se do të ndalohej nga stadiumet.

“Unë po argëtohem me të gjithë. Mendoj se njerëzit më pëlqejnë sepse jam i bukur. Nuk jam i interesuar të takohem me askënd këtu. Synimi im është t’i bëj njerëzit të buzëqeshin, kjo është e gjitha. Fansat që takoj kudo më duan. Por kur shkoj në ndeshje tani, miqtë e mi nuk do të ulen me mua dhe do të largohen në vendet e tjera për shkak të kamerave”, ka thënë Knoll.
Megjithëse, ajo i dërgoi një puthje lamtumire shpresave të vendit të saj për të fituar Kupën e Botës, ka ende një ndeshje ku Knoll mund të shkojë dhe të mbështesë Kroacinë, e cila të shtunën do të luajë ndeshjen për vendin e tretë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *