Liami, 3-vjecari është në gjendje të rëndë he po mbahet me oksigjen, mes lotëve të familjes niset për shërim në Itali


Një familje shqiptare ka kohë që po përjeton momente tejet të rënda, pasi djali i tyre Liami vuan nga një sëmundje e rëndë. Imami Elvic Naçi si dhe fondacioni të cilin ai e udhëheqë “Firdeus”, ditë më prë kishte bërë thirrje që këtij fëmije t’i ndihmohet, pasi që familja nuk ka mundësi financiare për ta dërguar jashtë vendit për shërim, shkruan pemajetes.com.

Mes lotëve të prindërve, 3-vjeçari është nisur sot për shërim në itali. Prezente në këto momente të vështira për familjen e Liamit ka qenë edhe bashkëshorjta e Elvis Naçit, e cila gjatë gjithë kohës i rri afër nënës së Liamit. Udhëtimi i tij është bërë me avion ambulancë dhe mjekë te specializuar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *