A do futet në ”Big Brother VIP 2”? Megi Pojani zbulon më në fund të vërtetën


Megi Pojani u pyet në “Goca & Gra” nëse ka në plan të futet në “Big Brother VIP 2”, i cili starton shumë shpejt në Top Channel. Ajo u shpreh se nuk do të futet në program dhe se “Dancing With The Stars” e ka stresuar mjaftueshëm.

“Nuk e di pse dalin gjithmonë por jo nuk kam asnjë plan për tu futur në “Big Brother VIP”, u shpreh aktorja.

Ndër të tjera Megi tregoi edhe për marrëdhënien që ka me motrat dhe eksperiencën që po kalon në “DWTS” krah Jurgenit, partnerit në kërcim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *