Pamjet! Djali i Tom Doshit me makinë luksoze si të CR7, çmimi marramendës i makinës


Persona të ndryshëm bëjnë jetë luksoze në Shqipëri, sidomos ata që kanë një prej prindërve deputet.

Tom Doshi është ndër ish-delutetet më të pasur në Shqipëri dhe djemtë e tij janë me fat. Të gjithë e reklamojnë luksin e tyre në rrjetet sociale dhe kësaj “sëmundje” nuk i kanë shpëtuar dot James dhe Marcos Doshi.

Pasioni për makinat e shtrenjta është i madh dhe dy djemtë e tregojnë në çdo postim në Instagram. Marcos ka publikuar një nga super makinat e tij, të tipit Mercedes G-Class 63.

Të njëjtën makinë e pamë para të qarkullonte në rrjet, pasi Georgina ja dhuroi Cristiano Ronaldos për ditëlindje.

Kjo makinë kap shumën e 114 mijë paund dhe duket se Tom Doshi nuk kursehet fare për të lumturuar djemtë e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *