Pas lajmeve për ndarje, Besi dhe Xhensila nuk bëhen bashkë as për Krishtlindje, këngëtarja reagon për herë të parë


Kohët e fundit lajmet se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, po kalojnë një krizë martesore kanë pushtuar mediat rozë,

burime per “Story.al” bëjnë me dije se Xhensila është larguar nga shtëpia bashke me të bijën dhe ka gjasa që festat e fundvitit të mos i gjejnë bashkë. E mesa duket kështu ndodhi!

Mbrëmjen e djeshme pas mesnate, besimtarët e Krishterë kremtuan meshën e Krishtlindjes, ndërsa Xhensila dhe Besi, nuk ishin krah njëri-tjetrit në këtë festë të shenjtë.

Pas gjithë lajmeve që qarkulluan, këngëtarja ka postuar një video në InstaStory, ku ka treguar se shkak për largësinë nga familja janë bërë angazhimet e saj profesionale.

Gjithashtu, duket se ne rrjetet sociale secili ka bere urimet e tij individuale per Krishtlindjen, duke mos bere asnje dedikim, apo postuar asnje foto krah njeri-tjetrit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *