Njihuni me babain e Xhulit të Big Brother, ai e la Finlandën për UÇK-në


“Babai i Xhulit la Finlandën për UÇK-në”, familjari tregon lidhjen emocionale që ajo ka me emblemën, djali i axhës së Juliana Nuras, Bekim Nura, ka treguar se babai i banores e ka lënë Finlandën për të iu bashkuar UÇK-së në të 90-tat.

“Sa i përket luftës axha im, Xhema ka qenë një luftëtar i devotshëm, ka ardhur prej Finlandës, e ka lënë gjithë atë jetë luksoze, ka ardhur në luftë edhe ka qenë pjesë e një njësiti në Koshare i cili ka qenë tepër operativ.

Dhe kam pasur fatin që të jem pjesë e atij njësiti edhe vet, po këto sene ato çka thonë, ne jemi këtu për të ju treguar edhe publiku e di edhe më mirë”, tha Nura.

Ndryshe, Xhuli eshte e nominuar edhe per kete jave derisa ishte e nominuar qysh prej se ka hyre ne shtepine e Big Brother Vip Kosova ndersa mbetet te shihet te henen se a do te shpetoj edhe kete here apo do te eliminohet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *