Adelina sjell imazhin me të lumtur për festa bashkë me bashkëshortin dhe djalin


Adelina Ismaili, cilësohet si DIVA e muzikës shqiptare. Me muzikën e saj në fillimet e para, ajo solli një rrymë tjetër, duke thyer shumë tabu si në veshje ashtu edhe në tregun muzikorë, shkruan ORAinfo.
Ajo gjithmonë është pëlqyer shumë nga audienca e saj besnike, pasi gjithmonë ka sjellë risi në çdo vit.

Gjithsesi, tani ajo ka hequr dorë nga muzika, e i është përkushtuar më shumë profesionit tjetër, atë të moderatores. Krahas moderimit, Adelina po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.
Këngëtarja festën e ndërrimit të motmoteve e kaloi pranë më të dashurve të saj.

Për Adelinën ky vit ishte plot angazhime dhe ajo u shfaqë afër ndjekësve. Adelina uroi vitin e ri, me portreti më të bukur familjarë së bashku me bashkëshortin dhe djalin.
“Gëzuar Vitin e Ri nga ne, familja Krasniqi”, ka qenë përshkrimi që Adelina i ka bërë fotografisë ku shfaqet se bashku me burrin dhe djalin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *