FOTO/ Monica Belluci i befason të gjithë, duket si vajzë e re në kopërtinën e revistës prestigjoze


Ylli i kinematografisë, Monica Belluci është fotografuar në numrin e ri të revistës gjermane “Madame” e veshur me bluzë transparente dhe pa reccipeta, duke dëshmuar se ajo mbetet një seks simbol global.

58-vjeçarja shpjegoi se çfarë do të thotë feminizëm për të, duke thënë se: “Feminizëm për mua është të jem rehat me feminilitetin tim”.

Duke folur për peshën dhe trupin e saj, ajo u shpreh: “Unë nuk jam e fiksuar pas peshës sime. Unë kam qenë gjithmonë një grua me forma të lakuara, kurrë e hollë, kjo është natyra ime. Edhe dua të plakem në paqe.Kur të jesh 50 ose 60 vjeç ju nuk keni të njëjtat nevoja si kur jeni 20 vjeç. Ndryshimi i madh vjen kur keni fëmijë. Ju ndaloni së qeni qendra dhe dilni e dyta. Kjo na jep një tjetër perspektivë”, u shpreh Monica.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *