Вora Zemani niѕë udhëtimin рër feѕtën e ditëlindjes раѕ mesnate


Moderatorja Bora Zemani, pas mesnate feston ditëlindjen, 9 janar.

Këngëtarja dhe balerina e mirënjohur, mbush plotë 31 pranvera jetë.

Ndërkohë, sot gjatë ditës është nisur në një udhëtim për të festuar ditëlindjen.

Ajo ka postuar një fotografi ku shiheshin pasaportat e gjithë shoqërisë së saj.

Nga videot e postuara krahë saj në veturë ka me vete djalin, Arborin, po ashtu edhe Donaldin, partneri i zeshkanes, shoqja e ngushtë Semi dhe disa miq të tjerë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *