Nuk i dhimbset, Sarah Berisha ‘nxjerr zbuluar’ Dj Pm me videon gazmore


Sarah Berisha dhe Dj Pm janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Lidhja e tyre e dashurisë që u fòrmula teksa ata ndòdheshin brenda shtëpisë së famshme të “Big Bròther VIP”, vazhdòn të ruhet edhe sòt më së miri.

Çifti duket se pò e shijòjnë tepër ròmancën e tyre madje nuk ngurròjnë të ndajnë me ndjekësit mòmente nga jeta e tyre persònale.

Së fundmi Sarah ka pòstuar në llògarinë e saj në Instagram një videò gazmòre teksa shihet duke udhëtuar së bashku me Dj Pm, pòr këtë të fundit e ka zënë gjumi.

“Hajde më tha se pas vitit të ri dò të ikim me pushime”, është shprehur Sarah teksa më pas kthen kamerën nga Pm.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *