Luizi nxjerr sekret e ‘Big Brother’, i tregon Kiarës çfarë i thanë te dhoma e rrëfimit dhe si e ofenduan


Luiz Ejlli nxjerr bllof produksionin. Tregon si e ofenduan në dhomën e rrëfimeve 17 orë më parëNë rrjetet sociale po qarkullon një video ku Luiz Ejlli i tregon Kiara Titos çfarë ka ndodhur në dhomën e rrëfimit.

M’kan bo për dy lekë në dhomën e rrëfimit ngaqë hapa derën. Kush je ti që hap derën, ca kujton se të duket vetja, vari leshtë”- ka thënë ai.Duket se nga mërzia sapo ka nxjerr bllof produksionin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *