“Çmendet” këngëtarja e njohur shqiptare, 50 mijë euro shpenzime për një “look” të sajin (FOTO)


Këngëtarja kosovare, Kida, ka “tronditur” të gjithë ndjekësit me shumat marramendëse që ka shpenzuar për një veshje.

Vetëm një kombinim i saj së fundi, kushton mbi 50 mijë euro, sipas faqes “shqip closet”. Xhaketa që ka veshur Kida në këtë paraqitje kushton mbi 6 mijë euro dhe është e markës “Louis Vuitton”.

Vathët e saj janë të firmës “Cartier” dhe kushtojnë 380 euro, derisa edhe unaza që ka vënë është e po kësaj firme, por që kushton shumë më shtrenjtë, saktësisht 1 mijë e 920 euro. Në këtë foto, Kida mban edhe një orë “Rolex”, vlera e së cilës sillet mbi 31 mijë euro.

Shtrenjtë ka kushtuar edhe çanta e saj e firmës “Hermes Kelly”. Kjo çantë, sipas “shqip closet” kushton 11 mijë euro.Ndonëse një artiste e re në moshë, Kida është e papërmbajtshme kur vjen puna për paraqitjet e saj. Si një ndër artistet më të paguar, por edhe më të kërkuara, duket se Kida, ia lejon vetes që për një foto të shpenzojë plot rreth 50 mijë euro.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *