Nuk e njoh për djalëë! Mediat tro ndisin: Mamaja nuk flet me Luizin: Mos me pyesni per te, ai per mu


Këngëtari Luiz Ejlli është personazhi më i përfolur i momentit, për shkak të eksperiencës së tij në Big Brother Vip. Ditët e fundit ai sh koi të gjithë shikuesit me deklaratën e tij se v ante nga një s mundje e rëndë.

Edhe pse gjatë mbrëmjes së spektaklit Luizi ka kryer disa analiza në spitalin ”Shefqet Ndroqi”, ende sot audienca është e përçarë duke mos ditur nëse duhet ti besojnë këngëtarit, apo produksionit. Ka shumë zëra që qarkullojnë për jetën që ai bën jashtë BBV të tilla si: Luizit I kanë hequr licensën e noterit për shkak të m shtrimeve, apo edhe përfshirja e tij në botën e kumarit.

Burime për Pamfleti thonë se produksioni ka kontaktuar familjen e Luizit, e cila jeton në Amerikë, por përgjigja e tyre ishte sh kuese. “Nuk dua të komentoj, nuk e njoh më për djalë”, është shprehur mamaja e Luizit. Nuk dihet nëse ky reagim I mamasë së këngëtarit ka të bëjë me deklaratën e tij që trazoi mbarë opinionin publik, apo me pr bleme dhe mosmarrëveshje të cilat kanë nisur që para hyrjes së tij në BBV.

Se çfarë do të ndodhë me fatin e Luiz Ejllit mbetet për tu pare në Prime-in e ditës së Shtunë. Një gjë është e sigurt; mbështetja e tij nga publiku dhe fansat I ka kaluar të gjitha pritshmëritë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *