“Mos u habisni nëse Luizi del i martuar”, ja kush e thotë këtë


Kejvina dhe Luizi jane fjalosur gjate Primes-it te fundit duke shkuar edhe ne ofendime ndaj njeri tjetrit, Kejvina iu drejtua Luizi duke i thene se se paku ajo ka babain ne jete e kjo deklarate e saj ka shkaktuar reagime te shumta
Kjo eshte cilesuar si nje gje e ulet nga ajo, sidomos nga fansat e Luizit te cilat tashme jane ne numer te madh ku edhe deshmuan naten e fundit te Prime duke e votuar me se shumti nga gjthe te nominuarit.

Kejvina thotë se Luizi e ka në natyrë manipulimin dhe gënjeshtrën dhe se nuk i beson aspak atiij me pas asj qe ndodhi, derisa ishte në një bisedë me Amosin ajo tha se Luizi mund të jetë dhe i martuar.
Amos: Ai gënjeu një Shqipëri të tërë!Kejvina: Unë mendoj që ai është i lindur kështu! Mos u habisni po u doli martuar, mbajeni mend!Amosi: Dhe me 3 kalamaj…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *