Xhuli tregon se si e ka rrahur Dafina Zeqirin – Publikohet video


Sot, në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, teksa në sfond po shkonte një këngë e Dafina Zeqirit, ka marrë shkas për të thënë diçka Xhuli, Xhuli, ka treguar madje se ka pasur përleshje me Dafinen.

Kjo ngjarje duket se ka ndodhur vite më parë ndersa kete ia tregoi Atdheut derisa ishin duke qendruar bashke ne oborr ndersa tha se per kete edhe nuk i degjon kenget e Dafines pasi nuk i ka kerkuar falje.

Ndryshe, mes Atdheut dhe Xhulit po lind nje njohje brenda shtepise ku te dy kane shprehur pelqim ndaj njeri tjetrit dhe deshirojne ta njohin me shume brenda shtepise edhe pse Xhuli shprehej se nuk i besonte.

Xhuli eshte njera nga banoret me te pelqyera nga publiku megjthese brenda shtepise eshte ajo qe pelqehet me pak dhe ka zenka me shumicen prej banoreve ku kryesisht zihet me gjera rreth kuzhines.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *