Skena të nхеhta meѕ dy banorëve! Formohet çifti i ri në ВВV? (Foto)


Është e qartë tashmë se ka një flirt mes dy banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për influencuesin e rrjeteve sociale, Atdhe Xharavinën dhe modelen Xhuli Nura, të cilët prej ditësh shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Pasditja e së mërkurës i ka gjetur dyshen në një pozicion shumë qesharak dyshen në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Kjo pasi loja e famshme “ngriva-shkriva” e zuri Atdheun përmbi Xhulin, teksa kjo e fundit ishte shtrirë për të kryer ushtrimet e palestrës. Situata në fjalë ka bërë për të qeshur banorët, duke parë pozicionin në të cilin janë detyruar që të ndalojnë.

Përndryshe, vëllai i madh ka paralajmëruar pasoja për secilin banor që nuk e repeskton lojën “ngriva-shkriva”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *