U futë рër ta rivalizuar Luiz Ejllin, Vedati i kalon 90 minuta në gjumë gjatë ѕрektaklit


Vedat Bajrami protagonisti i cili u fut furishëm që të ‘gjunjëzoj’ fenomenin e Luis Ejllit, në prajmin e sotëm ka zgjedhur ta kaloj në gjumë.

Tashmë kanë kaluar 90 minuta që nga fillimi i Primit dhe Vedati nuk ka nxjerr asnjë fjalë, shkruan Insajderi.

Debatet në mes banorëve kanë vendosur në gjumë Vedatin, të cilët nuk po i bënin përshtypje.

Madje, Vedati i cili ka hyre tash e një jave nuk është përfshirë në asnjë debat.

Si duket i njëjti është larg realizimit të fenomenit të Luis Ejllit.

Ejlli tashmë është personi më i klikuar në gjithë Shqipërinë.Emri më i përfolur ndër shqiptarët për momentin është Luis Ejlli, banor në Big Brother Albania. Sesni i tij i humorit ka bërë që shqiptarët të ngujohen para ekranit për ta shikuar Ejllin në Big Brother Albania.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *