Albano Bogdo ne BB për të sfiduar Luiz Ejllin? Dalin sekretet më në fundit nga produksioni


Luiz Ejlli është padiskutim banori më i votuar, më i komentuar dhe më i dashur për publikun shqiptar.

Produksioni i Big Brother VIP duket se po mundohet të gjejë çdo formë për ta zbehur sadopak performancën e tij.

Replika.al mëson ekskluzivisht se batutave të Luizit duan t’i vënë përballë batutave të Albano Bogdos, aktor i humorit.

Qëllimi është i qartë, që fjalët e Luizit të mos jenë të vetmet të llojit të tij.

Megjithatë, kjo është sfida e radhës për produksionin pasi ata nuk kanë arritur ta bindin ende.

Kjo pasi siç thotë një burim për portalin tonë, Albano Bogdo është konsumator i lëndëve nark tike dhe kjo gjë ia bën të pamundur qëndrimin në shtëpi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *