“Tirana është e vogël”! Olta “kërcënon” Luizin me Kiarën: Çfarë nuk di unë për gruan tënde…


Shtëpia e Big Brother VIP nuk ka qenë e qetë ditën e sotme që prej mëngjesit. Luizi dhe Olta janë përfshirë në një debat të fortë mes tyre, duke përfshirë dhe ofendime të ndërsjella.

Gjithka ka nisur pasi Luizi e cilësoi Oltën dhe lojën e saj brenda shtëpisë si të pamoralshme, ndërsa aktorja ka nisur duke ngritur zërin.

Në një moment, ajo madje ka kërcënuar Luizin se do nxjerrë shumë sekrete që di për Kiarën, si kundërpërgjigje ndaj tij.SHIH VIDEON

Një tjeter debat i ashpër ka nisur gjatë ditës së sotme mes Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit. Dyshja ishin ulur duke diskutuar në oborr rreth ‘miqësive’ që kanë krijuar në shtëpi, ku Olta i përmendi Luizit, Efin dhe Kiarën dhe i tha se ka frikë të rrijë vetëm.Olta: Dy kam unë këtu miq, Kristin dhe Amosin.Luizi: Çfarë pune kam unë me ju, këta kanë mëshirë për ty. Kristi me ty po bën studim, eksperiment social.Olta: Asnjë nuk debaton me ty siç debatoj unë, ta thanë edhe opinionistët këtë. E di sa lart jam unë, o miush i vogël, ke pyetur për mua vërdallë. Thirri shokët e tu të të sjellin një dron.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *