Kiara e lidhur me Mozzikun? Olti Curri trazon rrjetin me këtë postim (video)


Në një ditë të diele,ku pjesa më e madhe e njerëzve janë pushim dhe bëjnë plane me familjen apo shoqërinë,nuk mendojnë për asgjë përveç relaksit.Por,opinionisti dhe gazetari Olti Curri ja arriti të zgjojë gjithë ‘gjumashët’ e ditës së dielë më një story në Instagram.

Ai postoi gjysmën e trupit të Kiarës me një xhup-jelek jeshil dhe gjysmën e një personi tjetër me të njëjtin xhup por dallohet që është mashkull.

Pjesa më e madhe e ndjekësve shkruanin se bëhej fjalë për Butrintin,por jo.. Ai është pjesë e estradës por quhet Mozzik.

Kaq u desh dhe fanatikët e internetit e llogaritën ditë pune edhe të dielën e kështu përveshën mëngët dhe filluan të plotësonin puzzel-in duke hapur arkivat.Në TikTok qarkullon një video ku duket Kiara me një fustan jeshil duke pozuar dhe Mozzik ka postuar një foto me një këmbë femre,fustani i së cilës është i njëjtë me atë të Kiarës. Edhe xhupin jeshil e kanë njësoj.. Mos na ka shpëtuar ndonjë pjesë?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *