Pas pak dasma madhe mes Luzit dhe Kiares live ne BBA2


Vendoset, ja ku do të bëhet “dasma” e Kiares dhe Luizit

Si çdo Prime, edhe në këtë të martë temë diskutimi ishte raporti i Luizit me Kiaren.Dyshja e cila po njihen brenda shtëpisë së famshme pritet të kenë një të ardhme për të cilën me shumë siguri flet këngëtari.Sonte, ai u pyet nga Arbana se nëse edhe Kiara dashurohet në Luizin a do të mbahet dasma në Big Brother VIP Albania.Luizi pa menduar fare i tha se ”po, priftin e presim këtu të na e sillni”.

Por, a do të ndodhë vërtetë mbetet të shihet si do të zhvillohet afrimiteti i dyshes.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *