Rita Ora kërcen vallen e Tropojës gjatë koncertit në sheshin “Skënderbej”


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka krijuar një atmosferë elektrizuese në sheshin “Skënderbej”, ku ka performuar disa këngë shumë të njohura nga repertori i saj.

Në një moment, Rita kërceu dhe vallen e Tropojës.

Pasi kërceu nën ritmet e valles popullore në sfond, këngëtarja këndoi më pas këngën hit “Black Widow”. Ajo kishte veshur një body të zi, ku ishte ndërthurur detaji i shqiponjës dy krenare.

 

 

Trupa e baletit, që ishin veshur me të kuqe, kompletuan pamjen kuq e zi, dy ngjyrat e flamurit kombëtar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *